Garantijos ir grąžinimas

 

 

Visoms prekėms suteikiame 14 dienų(jei nepasakyta kitaip)grąžinimo garantiją nuo pristatymo ar atsiėmimo datos.Norėdami grąžinti prekę,susisiekite su mumis,ir aptarsime grąžinimo procedūrą.

Parduotos lombardukas.lt prekės nekeičiamos,jeigu parduodamos: naujos,kaip neveikiančios,netikrintos, ar su defektais.Grąžinimą savo išlaidomis darome tik tuo atveju,jei prekė neveikianti dėl mūsų kaltės.

Tuo atveju,kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė,tai įsipareigojame savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis ,,Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“,patvirtintomis 2001m.birželio 29d.ūkio ministro įsakymu Nr.217

 

 

 

      Grąžinimo sąlygos

 

Grąžinant prekes,būtina laikytis šių sąlygų:

-grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;

-prekė turi būti grąžinama tokios pačios komplektacijos,kokia Pirkėjo gauta;

-grąžinant prekę pirktą tiesiogiai lombarde(Gegužių 51),būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą(pirkimo čekį),garantinį taloną(jei jis buvo išduotas);

-grąžinant prekę būtina užpildyti ,,PREKIŲ GRĄŽINIMO AKTĄ“.

-pinigai už bankinius pavedimus negrąžinami.

 

lombardukas.lt turi teię reikalauti atlyginti užsakymo transportavimo išlaidas,jei klientas vienašališkai atšaukia vykdomą užsakymą,taip pat prekės grąžinimo,keitimo atvejais,jei taip nutiko kliento iniciatyva ar prekė buvo grąžinta kaip neveikianti tačiau patikrinus defektas jai nenustatytas.

 

Autobusų siuntų tarnyba ar Lietuvos paštas iki galutinio adresato siuntų nepristato,todėl prekes grąžinti privaloma per kurjerių tarnybą ar pristatyti patiems mūsų kontaktuose nurodytu adresu.

 

Įstatymų numatyta tvarka Pardavėjas įsipareigoja grąžinti pinigus per 14 darbo dienų po to,kai autorizuotas servisas patvirtina,kad prekė yra tinkamos būklės,t.y.nenustatyti pažeidimai,sugadinimai,nepakeistos detalės,sutampa pirktos ir grąžintos prekės serijinis numeris ir pan.Jokiu būdu negalima pažeisti garantinių lipdukų.

 

  Baigiamosios nuostatos

 

Šios taisyklės sudarytos vadovaujantis LR teisės aktais.

Šių taisyklių pagrindu kylantiems santykiams taikoma LR teisė.

Visi nesutarimai,kilę dėl šių taisyklių vykdymo,sprendžiami derybų būdu.Nepavykus susitarti,ginčai sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.